V přípravě:

Poslední videa:
>> 02.10.2010 - David Síla na stadionu TJ Lokomotivy Beroun - springboard
>> 02.10.2010 - David Síla na stadionu TJ Lokomotivy Beroun - hod a řez

O BerTV - Berounské televizi

Nápad založit v Berouně regionální televizi vznikl zhruba v polovině prosince 2009. Vznikl vlastně náhodou, díky mému provozování Portálu Pod Dědem (www.poddedem.cz). Mapoval jsem využívání regionálního zpravodajství po republice a narazil jsem na projekty dětských a studentských televizí, jako je např. rychnovský ProJunior (www.projunior.info), síť Dětských televizí (např. www.dtv-liberec.cz) nebo příbramská gymnaziální GymTV (www.gymtv.pb.cz). Tyto projekty mě zaujaly a rozhodl jsem se, že založím podobnou televizi v Berouně. Na rozdíl od zmíněných televizí je ale týmovým cílem vybudovat Berounskou televizi do stavu plnohodnotného regionálního média. Členové Berounské televize sice nemají v oboru médií žádné zkušenosti, nejsme studenti divadelnictví, žurnalistiky ani jiných mediálních oborů. Přesto se budeme snažit se postupně zlepšovat a nechat si radit od lidí více znalých, náš cíl je poskytovat kvalitní regionální nejen zpravodajství na úrovni.
Berounská televize formálně vznikla po dvouměsíčním plánování, 19.02.2010, svým prvním počinem - natáčením na vernisáži výstavy Berounští fotorici 2010. Následující den proběhlo natáčení Berounského masopustu, jehož kompletní reportáž bude teprve vydána. Toto je aktuálně vše, počet natočených akcí se ale brzy zvětší.

Vojtěch Vopařil
 
Šíření videí je dovoleno při zachování délky a bez zásahu do obsahu, povolena je pouze změna formátu videa či jeho rekomprese na nižší datový tok.

© 2010 Berounská televize & Cadecron

ve spolupráci s
Fórum Pod Dědem