V přípravě:

Poslední videa:
>> 02.10.2010 - David Síla na stadionu TJ Lokomotivy Beroun - springboard
>> 02.10.2010 - David Síla na stadionu TJ Lokomotivy Beroun - hod a řez

BerTV B1

Alena Bulvasová

Něco o mně

Relativně úspěšně jsem se probila studiem na berounském Gymnáziu a nyní hájím barvy Filozofické fakulty UK. Ocením jak dobrý smysl pro humor, tak skvělou knihu. Ráda trávím čas tancem a lenošením. Mám velkou slabost pro čokoládu a domácí svíčkovou se šesti. Všichni mě mají za pěknou "sušinku", ale nenechte se mýlit, jsem ďábel v rouše beránčím.

Joyce Zýková

Něco o mně

Jsem 17-ti letá studentka 3. ročníku Gymnázia Joachima Barranda Beroun, v budoucnu bych se chtěla věnovat studiu cizích jazyků na VŠ. Nejsem zrovna sportovně založený typ, baví mě tanec, plavání a fotografování. Ráda si přečtu dobrou knihu nebo se kouknu na pěkný film. Mám ráda společnost, chaos a nesnáším stereotyp. Podílím se na tvorbě školního časopisu Shock. Řídím se heslem "Per aspera ad astra" (Přes překážky ke hvězdám).

Lucie Holečková

Něco o mně

Je mi 20 let a od narození bydlím v nejlepším městě na světě, v Berouně :) Studuji výživu a dietologii na VŠ, ale ze všeho nejradši mám dobré maso, sladkosti a brambůrky :) Baví mě vaření i pečení, sbírám kuchařky a velmi se zajímám o kvalitní víno, proto už čtyři roky pracuji v jedné z berounských vinoték. Krom gurmánských požitků se zajímám hlavně o kulturní a společenské dění v Berouně, ráda chodím na vernisáže i samotné výstavy. Aktivně sportuji (běh a veslování), chodím ráda do lesa se psem, ale občas umím i prolenošit celý den v posteli :)

Vojtěch Vopařil

Něco o mně

Je mi 21 let, bydlím v Berouně, studuji VŠ. Zajímám se ve velké míře o počítače, nové technologie, v poslední době ale také o tekomunikační technologie, mediální sféru a politiku. Jsem velkým odpůrcem "ekologických" tažení a regulace internetu. Rád se dobře najím a mám rád svůj klid. Pozor, jsem výbušný typ. Kromě Berounské televize se moje aktivita na internetu týká také provozování partnerského Portálu Pod Dědem.
 
Šíření videí je dovoleno při zachování délky a bez zásahu do obsahu, povolena je pouze změna formátu videa či jeho rekomprese na nižší datový tok.

© 2010 Berounská televize & Cadecron

ve spolupráci s
Fórum Pod Dědem